Aktív témák

  • Mahatma89

    tag

    Pár napja írtam már a problémámat, amiben Szabof1 próbált is segíteni, viszont sajnos az sem segített és csak rosszabbak lettek a dolgok.

    A korábbi hsz:

    "Egy ismerősöm telefonján már majd 1 éve stabilan futott egy CM7, egészen tegnapig amikor is megfagyott és megadta magát. Recovery menü van, de a Motorola logo után semmi egy idő után elsötétül és csak háttérvilágítás van.
    Amit próbáltam eddig:
    Factory reset, wipeok, frissebb Quarx-os CM7, gapps telepítésezek nem segítettek.
    Próbáltam CM10-et is telepíteni a hozzá való gapps-al, további factory resetek, de ugyan azt csinálja.
    (Aműgy egy SOC-os Defyről van szó)"

    szabof1 válasza:

    "Próbáld meg újratelepíteni a gyári 2.2 romot, majd root és 2ndInit (leírás).
    Ezek után már lehet újra próbálkozni valamelyik főzött rommal, pl. CM7.2.
    Ha a leírásaimban nem működő linket találsz, akkor itt vannak alternatív linkek."

    Nos meg is próbáltuk rsd-vel visszatenni a gyári ROM-ot, viszont telepítésnél a következő hibaüzeneteket dobta:

    error veryfying code group 33 checksums. File 0x8BAC, Phone 0x4805

    device api error 0xE003003F command : rqrcs (0xE403203F)

    Telefon a következőt írja:
    bootloader
    09.10
    code corrupt
    battery ok
    ok to program
    transdfer mode:
    usb

    Csak a bootloader jön be semmi más. Próbáltunk más sbf-eket is, másik RSD-t, 3 gépen ki lett próbálva, de semmi.

    Tehát a kérdés az, hogy ilyenkor mit lehetne tenni, vissza lehetne e hozni? Ha nem esetleg lehet e ilyen állapotban esetleg motorola szervizbe küldeni, vagy felejtős?

Aktív témák