Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz mtade #28586 üzenetére

    Kipróbáltam... felhívtam magam és és genya nem vettem fel :DDD :DDD

    Nem fogadott hívás a statusbaron, kiírta, hogy missed call from xy. Rányomtam, feljött, hogy a gyári, vagy az exdialer kezelje ezek után a nem fogadottakat... mondom exdialer. Megnyílt, becsuktam, értesítés ottmaradt... de még volt annyi erőm szerencsére a fárasztó exdialer nyitogatás után, hogy nyomtam egy értesítés törlést és csak utána dőltem hátra félájultan a fáradalmaktól...de!
    ... összeszedtem magam és megint tárcsáztam, abban a biztos tudatban, hogy úgysem veszem fel... így is lett és megint ott volt az értesítés... és ekkor kieszeltem egy ördögi tervet: nem fárasztom magam a tárcsázóval... galádul meglestem az értesítésből, hogy ki is keresett (annak ellenére, hogy persze nagyon jól tudtam ki volt az) és hirtelen nyomtam egy értesítés törlést... és eltűnt... ekkor már tudtam, hogy legyőztem az akadályokat.
    Elhatároztam, hogy ezt a módszert minél több embernek tovább fogom adni, hogy megmentsem őket a felesleges gombnyomkodásoktól és ezzel jobbá tegyem az életüket!!!

    Bocsi... őszinte leszek... tényleg ezért hajlandó vagy feltenni egy plusz alkalmazást??? :Y :Y :W

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák