Aktív témák

  • domerator

    veterán

    Félig OFF:

    ... csak azt tudnám, miért vagyok ekkora f&@đĐŁ... miért nem jó nekem a jó kis wajkiui, ami teszi a dolgát.. nem, nekem más kell... kipróbáltam ezt a mokee romot az xda-ról... :W
    ... valami állatul tetszik, olyan keveréke a miuinak és a cm7-nek, hogy nem is kellene talán más (az igazat megvallva lehet, hogy a cm7-ben default megvannak azok, amiket údonságként láttam benne, dehát a cm-mel nem foglalkoztam, csak épphogy)...

    Az eszem megállt pl., amikor egy "switcher" menüpontban illedelmesen megkérdezte, hogy milyen google (!) cuccokat óhajtok száműzni a benákba.. :Y ... felsorolt egy rakattal, de közte olyat is, hogy Google Services!!!... maps, talk...stb. Amiket kiválasztottam, azok mentek a fridzsiderbe... :Y

    3 részes notification, egy a kapcsolóknak, egy az eseményeknek, egy meg rendszerinfó...

    Kellemes sötétkékes átmenetes alapon világoskék szöveges menü, sima átmenetek.. vazzz... és nem tudom használni :W

    Hiába váltom át angolra, valahogy az alap lokalizációja csájna marad és pl. az operamini kínaiul akar települni (gondolom én, mert a betűket nem látom, csak dominósort helyette)

    Basebandja rendben, sms, mms, minden megy rajta default.

    Mihelyt valamihez hozzá akarok nyúlni benne (kitörölni a zipből, vagy a build propban legalább a nyelvet átváltani) máris az van, hogy felmegy ugyan, de egy reboot után már nem tér magához, örök bootanimációba szorul... csak az érintetlen rom hajlandó felmenni. Azon kívül a névjegyzékkel nem tudom mit csináltak, mert ha szinkronizálom, akkor utána a tárcsázó a gombnyomástól csak kb. 5-6 mp múlva hajlandó elindulni...

    (... és persze a laptopon nincs "arossebegyemeg" gomb...) :W

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák