Aktív témák

  • rum-cajsz

    őstag

    MSGinger még egyszer. Azt felejtettem el, hogy mik is azok az előnyök, hiányosságok az én használatom szempontjából

    CM7
    Amit szeretek benne:
    * az értesítési sávban lévő, testre szabható gombsor,
    * közvetlen 2G/3G kapcsoló
    * az éjszakai lehallkítás,
    * az SD kártya kezelés
    * kiváló memória kezelés
    * gyorsaság.
    * működő Google Maps

    Amit nem szeretek:
    * az akkumulátor használat nálam csak visszafogott használat mellett kielégítő
    * ha 3G módban van a telefon, akkor a metróban megszűnik az adatkapcsolat, de sokszor a gsm jel is.

    Lássuk ugyanezeket MSGinger 2.1-ben:
    0 Van értesítési sávban lévő gombsor, de hiányzik nekem belőle a 2g/3g kapcsoló és a "zseblámpa" funkció. Widgetekkel oldottam meg a hiányukat. (Power Widget, TeslaLED)
    - Sajnos a 2g/3g kapcsoló csak a menübe visz :(
    + A lehallkítást egy programmal oldom meg, ez egy kicsivel több szabadságot ad, megadhatom, hogy kinek a hívása csörögjön ki mindenképp (Silent Night)
    - Erről már írtam sokat, ez elég bosszantó a Gingerben. Most a gyári kártyát használom.
    - Ez szintén nem az erős oldala az MSGingernek, hozzáteszem, hogy eddig a gyári Home-ot használom, mert én ilyen mazochista típus vagyok :)
    0 számomra elfogadható a Ginger gyorsasága
    - Most a gyári kártyával kísérletezem, eddig működik a Maps, de most már nem dőlök be neki. :)
    + A telefon fogyasztása kiváló, nagyon szeretem a battery manager funkcióját is a Motorolának.
    + Ez is tökéletesen működik Motoroláéknak.

    (+ előny, 0 egál, - hátrány)

    [ Szerkesztve ]

    =Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Aktív témák