Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    Sziasztok! Szeretnék veletek valamit megosztani nem szorosan a témához kapcsolódik de tiszteletem jeléül nem teszem OFF ba .

    A következő történt:

    XIV kerületben az Őrs vezér tértől nem messze..
    A szentmihályi úton lévő Gyross kuckóban a SPAR mellett éppen kaját vettem és a zöldségessel szemben lévő kis parkolóba begurult egy Narancs színű Ford Focus ST , elsőre annyira nem néztem meg tök jó mondom király a Ford, egyszer csak azt veszem észre odalép egy kb fejjel kissebb kis vékony figura ,"hello egy gyrosst légyszives"
    Talmácsi Gábor :D :D
    ..hmm, hello válasz, hello :) Semmi sztár alűr abszolúte kedves jófej , mondom neki Gábor kérhetek egy kocsigrammot? Azt mondja persze, mindjárt megnézem van e....gondoltam biztos üres lapot hoz, de kb 5 percen keresztül fél lába kilógott keresett mint állat de vadászott nekem egy promo lapot amire "sajnos csak tollal" de nem baj aláírt nekem.Tök Állat mondom..
    Nagyon rohanós az emberke épp hogy készen lett a kaja már tűzött is, (átlag emberként is siet) :D :D

    Kocsiba be ST START and Go :D Talma sehol :D

    Wááá mondom ez mekkora, bekanyarodott egy Gyross ra, asszem barátnőjének vitte "Szilvinek" - hehe csajok
    Na ennyi
    Én személy szerint nagyon csípem őt és hatalmas amit elért ezért maximálisan tisztelem.
    Na ná hisz a Gáborok a legjobbak :D

    Tudom nem egy eget rengető dolog amit írtam max annyiban hogy a kis szomszéd Gyross kuckóban egyszer csak berobban egy Talma :) Nekem jó élmény volt.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    Ami viszont OFFOT érdemel hogy egy Euro Sport képes elveszíteni egy közvetítési jogot egy Digivel szemben, UPC-m van ezért buktam a Moto GP közvetítéseket..

    Szomorú vagyok..

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák