Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz Integra #187 üzenetére

    akkor légyszi ne nézd már az évben a motogp-t ;]

    de félretéve a viccet, reméljük, hogy az elkövetkezendő pályákon, amik ráadásul jobban is fekszenek neki, hasonló jó eredményeket fog elérni, én legalábbis szurkolni fogok neki, ahogy eddig is

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

  • Darken

    aktív tag

    válasz Integra #187 üzenetére

    Mad Max nagyon jól nyomtam. Sajnos a Doctor-t szvsz most képtelenség megverni. Kurva jó volt a motogp futam is, de ez is már egy kicsit uncsi, hogy mindig Rossi nyer. Immár nem is tudom hanyadik éve... Én Sete szurker vagyok, de kezdek benne csalódni. Tegnap full béna volt, megint eldobta a gépet, pff.

    http://darken.hu

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Integra #187 üzenetére

    Nagyon jó volt, remélem megtudod szerezni, nekem is megvan vhs-en..de csak vhs-en, majd körülnézek..

    Na szal:
    125ccm:
    Gábor lábas rajtot vett, úgy látszott megrajtolta a mezőnyt, de még az első kanyar előtt visszajött Kallio, innen zúzás volt pár körig, míg ki nem alakult az 5-ös vezető bolyban, hogy ki tudja menni a tempót, amivel elszakadnak a mezőnytől.
    Kialakult, elszakadtak.
    Talma egyszer betámadott a 2. helyig, aztán vissza 5.-nek, és beállt utazni, Simoncelli bukott akkorát mint ház, kiesett, így 4-es lett az addigi 5-ös, ..és mák volt hogy Talma nem gázolt bele Simoncelli-be..
    4-5 körrel a vége előtt elindultak a helyezkedések, Talma is izmozott, és egy ritmusvesztés miatt leszakadt kicsit, de kente-vágta tovább, és jött is, de elég lassan, mert Kallio húzta nagyon az elejét, el akart volna távolodni a befutóra.
    Talma az utolsó körre felért Luthi-re, és elkezdte kostólgatni, látszott, hogy valami nagyot kell ütni, mert Luthi jól csinált mindent, és bámm, meg is ütötte b@sszus az utolsó-utolsó előtti kanyarban nagyon szépen berakta Luthi-nek a gépet, és bár necces volt, de meg védte, és meg is tartotta az ívet Luthi előtt, ...épp elkezdtem örülni, mikor Kallio túlhúzta az elején, elindult a hátsó, és el is ment, BaMM, és csúsztában elkaszálta Faubel-t, ha már...
    és Talma, ...B@zze-vazze még most sem hiszem el, ott döglöttem meg a tévé előtt, bejött nyertesnek!!!!!!!!
    ..ez kész volt. :)
    Talma verte a gépet, Pepi sírt, én leájultam 10 IQ-ra, és nem tudtam csak nyökögni...
    Szabó 2 a tévé előtt, Drapál az égből..minden volt itt...
    Csak Várhegyi volt továbbra is egy répa.
    Jah, és az egyik legynagyobb az volt, hogy vége volt a himnusznak, volt egy kis 15ms üresjárat, Talma fogta magát felkapta a serleget, és indult elfelé...:D
    Luthi szólt utána, hogy - vazzeh, a pezsgőt nem várod meg???
    Talma észbekapott, visszaállt a dobogóra, Luthi röhögött mint gép..:D
    Aztán pezsgőztek, interjú, Magyar duma..fúúúú...nagyon jó volt!
    mégegyszer: Grat Talma :C


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák