Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Integra #187 üzenetére

    Nagyon jó volt, remélem megtudod szerezni, nekem is megvan vhs-en..de csak vhs-en, majd körülnézek..

    Na szal:
    125ccm:
    Gábor lábas rajtot vett, úgy látszott megrajtolta a mezőnyt, de még az első kanyar előtt visszajött Kallio, innen zúzás volt pár körig, míg ki nem alakult az 5-ös vezető bolyban, hogy ki tudja menni a tempót, amivel elszakadnak a mezőnytől.
    Kialakult, elszakadtak.
    Talma egyszer betámadott a 2. helyig, aztán vissza 5.-nek, és beállt utazni, Simoncelli bukott akkorát mint ház, kiesett, így 4-es lett az addigi 5-ös, ..és mák volt hogy Talma nem gázolt bele Simoncelli-be..
    4-5 körrel a vége előtt elindultak a helyezkedések, Talma is izmozott, és egy ritmusvesztés miatt leszakadt kicsit, de kente-vágta tovább, és jött is, de elég lassan, mert Kallio húzta nagyon az elejét, el akart volna távolodni a befutóra.
    Talma az utolsó körre felért Luthi-re, és elkezdte kostólgatni, látszott, hogy valami nagyot kell ütni, mert Luthi jól csinált mindent, és bámm, meg is ütötte b@sszus az utolsó-utolsó előtti kanyarban nagyon szépen berakta Luthi-nek a gépet, és bár necces volt, de meg védte, és meg is tartotta az ívet Luthi előtt, ...épp elkezdtem örülni, mikor Kallio túlhúzta az elején, elindult a hátsó, és el is ment, BaMM, és csúsztában elkaszálta Faubel-t, ha már...
    és Talma, ...B@zze-vazze még most sem hiszem el, ott döglöttem meg a tévé előtt, bejött nyertesnek!!!!!!!!
    ..ez kész volt. :)
    Talma verte a gépet, Pepi sírt, én leájultam 10 IQ-ra, és nem tudtam csak nyökögni...
    Szabó 2 a tévé előtt, Drapál az égből..minden volt itt...
    Csak Várhegyi volt továbbra is egy répa.
    Jah, és az egyik legynagyobb az volt, hogy vége volt a himnusznak, volt egy kis 15ms üresjárat, Talma fogta magát felkapta a serleget, és indult elfelé...:D
    Luthi szólt utána, hogy - vazzeh, a pezsgőt nem várod meg???
    Talma észbekapott, visszaállt a dobogóra, Luthi röhögött mint gép..:D
    Aztán pezsgőztek, interjú, Magyar duma..fúúúú...nagyon jó volt!
    mégegyszer: Grat Talma :C


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák