Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz motoGP #212 üzenetére

    Az nem lehet gond ha rákérdezünk erre-arra..:)
    Majd Integra válaszol, én csak leírom amit gondolok ezzel kapcsolatban:

    Eleinte nem volt Magyar tolmácsolás mikor néztem('94-'95), és bár kevés kukkot értettem az eredeti Angol közvetítésből, én azt a hangulatot szoktam meg, és amit visszmenőleg megszereztem('90), azon is ez a hangulat van.
    Mikor egyszer csak beköszöntött a Dávid Sándor-Böröczki úrék közvetítése, a Magyar stáb, csak lestem a döbbenettől...
    Komolyan mondom, a hajnali futamokon elaludtam(!!!), ilyet soha előtte,. ..unalmasan közvetítettek nagyon, odáig nem is tudtam hogy ezt így lehet, és ennyire sokat számít.
    Telefonszámot kunyeráltam, több mélt írtam, és nemrég mikor Stefano lépéseket tervezett ilyen ügyben, akkor neki is leírtam a véleményem.
    Nekem is lejön hogy Böröczki, valahol írtam is, érti, és tudja a sportot, valamint a MotoGp-t egésszében nézi, és ezt egy szintén sportszerető ember csak becsülni tudja.
    A mostani elérzékenyülése is rendben volt. :)
    Vele a fő bajom, hogy bár ő lenne ott az aki érdemben megszólalhatna, mégis le lehet dumálni, Dávid S. is lekeverte, és Várhegyi úr is lekeveri.
    Várhegyi úr közvetít fűt-fát bokrot, ne közvetítsen már még MotoGp-t is, van ez olyan nagyságrendű sport, hogy kapjon külön, csak ezzel foglalkozó stábot.
    Ahogy Stefano-nak is írtam, szvsz oda kell kb. 3 ember, 2 állandó, lehetőleg egy volt versenyző, és egy hozzáértő jó arc, és lehet egy, aki főleg a futamokat járja, Ez lenne Böröczki úr, és ha nincs futamon, akkor 3.-ként tud belső infókról beszélni.
    Várhegyi úr egyébként korrekt volt, Talma fórumon behírezte, hogy aki a legjobban kritizálja, az elmehet megnézni, hogy is csinálják ők ott.., spec. én el is mennék, és el is mondanám. Jó dolog a korrektség, de így vagy úgy, a jelenleginél közvetítésnél nekem jobb kell. Számomra már az is eredmény hogy Petró úr nincs ott, mert az ő elfogultságával nem tudtam mit kezdeni.
    Az hogy Mamola mit csinált mikor még versenyző volt, az pl. nem minősíti a szememben a mostani munkáját kommentátorként, mint ahogy sok jó versenyző, nem jó, vagy nem sikeres, pl. csapatvezetőként.
    Lehet akkor azt versenyzőként úgy gondolta jónak, most viszont kommentátorként már másképpen gondolja. :)

Új hozzászólás Aktív témák