Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz x360elite #1441 üzenetére

    "attól még tény, hogy a rengeteg ingyenes tartalom miatt van még egyáltalán játékos abban a játékban."
    De ezzel mit akarsz mondani? :D

    Miért vagyok tévedésben?
    1. Eleve PC-ről beszéltem. Ott vannak a számok. MKX-szel annyian játszottak januárban, mint az MK11-gyel most.
    2. "Vadásznom kell, ha be akarok férni 8-nak egy KOTH szobába" És ebből le tudod szűrni, hogy 100-an, 1000-en vagy 10000-en vannak online? Ha állandóan játszanak 500-an, már akkor sem fogod halottnak érezni a játékot, ettől még a játékosok 90+%-a otthagyta és rég mást tol.

    De ahogy írtam korábban: Verekedős játékok között az MK a kevésbé lehúzós fajta, valahogy ez a közösség ezt szokta meg. Ettől még egy OW-hoz képest egy olyan ember, aki nem nagyon játszik verekedős játékokkal joggal érezheti lehúzásnak, mert összehasonlítva a kettőt, az is. Főleg úgy, hogy tökéletesen követhetné ugyanazt a modellt, mint az OW, már csak a struktúrájából adódóan is: új pályák, új karakterek néhány havonta, specifikus eventek, egy-egy érdekes új fun játékmóddal, semmi akadálya nem lenne. Most mondjátok azt, hogy nem lenne ez jobb. Azért nincs így, mert a játékosállomány sokkal gyorsabban esik, nincs közel sem akkora játékosbázis már eleve, mint egy OW-nak, valamint rendszeresen jönnek ki más verekedős játékok, amire a játékosok átrepülnek. Így az a cél, hogy minél gyorsabban hozzák be a pénzt, aztán fejlesztik a következőt. Körbe lehet ezt magyarázni, de ez a helyzet.

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák