Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz ayo #315 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban én is egyetértek. Ötlettelen a fegyverhasználat, egyedül Erron Blacknek áll jól, hozzá nem is lehetne mást elképzelni...mondjuk feldobhatnák egy lasszóval még (az asszem nem volt az MKX-ben neki, ugye? :) ).

    Alapból az emberek ellen voltam/vagyok az MK játékokban, és akkor még rátesznek egy lapáttal, hogy lőfegyvert adnak nekik. Ha már ember, akkor legyenek már kreatívak és adjanak már valami egyedi eszközt neki...pl. nundzsaku, buzogány, akármi, ami még nem volt...simán meríthetnének az ókorból is. Még egy sima klasszikus pajzsot is ötletesebbnek tartok, mint a lőfegyvert.

    Takeda pl. nekem nagyon tetszik, hiába ember. De adtak neki egy egyedi eszközt (mittudomén, hogy hívják azt a valamit), és mindjárt sokkal vonzóbb újonc. Mindenki szerint a legjobb kiskölyök. Erre kihagyják az alapjátékból. :W :DDD

    Persze lehet, hogy benyomják DLC-be, hogy tejeljen.

    Remélem, a szivárogtatás azon része is igaznak bizonyul, miszerint a Kombat Packban Sindel, Fujin, Nightwolf és Sheeva lesznek az MK karakterek. Sheevára nagyon nem vagyok kíváncsi, de a másik 3 elkéne nagyon.
    De a szivárgás ezen részét már erősen vitatják a külföldi fórumokon, szóval a pletyka inkább nem, mint igen.

Új hozzászólás Aktív témák