Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveHutt

    őstag

    válasz Bazsi1987 #481 üzenetére

    Mindegyik fegyvernek van gyengeség és erőssége, mindegyik típusból craftolható endgame fegyver. Kakukktojás: Hunting Horn csapatra való support weapon, azzal csak az elvetemültek játszanak soloban.
    Az aktuális teljesítményben limitáló tényező az aktuális szörny, a környezet, az időfaktor általában.
    Értsd: van olyan szárnyas rettenet, ami távolról lövöldöz, azzal megszenved egy Mace, miközben egy íjász szépen sebzi tovább. Aztán vannak a közelharcosok, akik ellen egy pajzsos, kardos hős a blokkal előnyben van. A környezet: arena teraszán közelharcos pajzsos a nyerő, lent pedig bármelyik jó.

    Érdemes egy flexibilist fegyvert, vagy 2 rugalmatlant húzni.

    Én pont bow-val nyomulok, van olyan rugalmas, hogy mindent visz. Dps-e jó, gyengepontokat könnyű lőni vele. Gyakran a legtöbb szervet én roncsolom vele. Hátránya, hogy semmi védelem, tehát ha telibecharge-ol vmi emeletes beste, akkor faint lehet a vége könnyen. Stamina igényes, vigyázni kell rá, mert elzabálja,és nem fogsz tudni elugrani. Összességében élvezem vele a játékot, olyan igazi macska-egér harcokat szoktam vívni vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák