Új hozzászólás Aktív témák

  • DuplaZso

    aktív tag

    válasz kabelmania27 #4661 üzenetére

    Mert te tapasztalatod/hozzáértésed/lehetőségeid nyomán érvényesíteni tudtad nyomoréknál az érdekeid.
    Mint ahogy nekem is stabil, 10-15 körüli pingem volt bixre, holott az egységsugarúaknak a 30-40 sem okozott gondot, hisz azt sem tudták, hogy azt eszik-e, vagy isszák (megdöbbenve olvastam az imént a 100 körülit).

    Mezei juzer, akinek a fácse, jútyúb, flash/java alapú golyópotyogtatós játékok, meg a blikk/kiskegyed, origó/index, satöbbi dömpingszar az igénye és "ismeretei", annak kis kivételtől eltekintve fingja sincs arról, hogy mik a lehetőségek, mivel járna a "legjobban".

    De a netszolgáltatók rohadtul nem azok miatt nyújtják szolgáltatásaikat, akik jellemzően erre a fórumra járnak, hanem a szerintem legalább 80%-ot kitevő, előző halmaz miatt. Hisz minél tájékozatlanabb valaki, annál jobban be tudja szopni a marketingmaszlagot.

    Én is azok közé tartozom, akik nyögték rendesen annak idején az akkor még tulajdonképp modern 384/64 12 rugó körüli havidíját. Egész elfogadhatóan kerestem, és lévén a gép volt jó ideje már akkor a fő szórakozásom, "szívesen" fizettem a sarcot.

    Csakhogy azóta, cirka 10 év alatt nagyott változott ám a netes világ.

    Szó mi szó, vannak lehetőségek a 29-en belül, csak marhára nem mindegy melyik "utcában" lakik az ember. :)

    Egyébként tréhomó is jelen van Vecsésen a digin kívül Üllőhöz hasonlóan ?

    Písz !

Új hozzászólás Aktív témák