Új hozzászólás Aktív témák

  • HaD3sZ

    csendes tag

    Sziasztok!

    (Felső)Nyáregyházán vettünk egy házat és előtte 3x érdeklődtem a UPC -nél, hogy tudnak-e tv -t, internetet adni. Minden alkalommal azt mondták optikai netet tudnak adni és digitális kábeltv -t. Meg is kötöttem költözés előtt 2 héttel a szerződést (azt jelezték ennyi bőven elég lesz). Aztán nem találták az utcát (amire előtte gond nélkül rámondták, hogy van minden). Ezért egy héttel később új megrendelést kellett leadni, akkor már e-mail -ben papírokat is küldtek, jelszóval, felhasználónévvel, stb.. Ezt követően ki is jött a szerelő, aki megállapította hogy analóg kábel tv van. Digitálist nem lehet bekötni, jelezte a központnak és távozott. Felhívtam őket, hogy akkor ugyan miért adtak el nekem digitálisat, és ha már analóg van. akkor adjanak analóg netet.. Az ügyfélszolgálatos jelezte, hogy hát itt valami tévedés lesz, de visszahív majd. És be kell adni egy bővítési kérelmet amit 30 napon belül elbírálnak.. Egyébként nem hívott vissza azóta sem.. Én közben bőszen hívogattam őket. Legutóbb ott tartottunk, hogy az
    - én címemre nem lehet bekötni mert ott soha nem volt net sem és tv sem
    - analóg van, de azt nem értékesítik
    - 2 épület van a telken és mindkettőn szolgáltatnak
    - az utcában mindenkinek analóg van
    - analógon nincs is internet.
    Valamint, akivel a szerződést megkötöttem majd visszahív másnap. A másnap eljött, nem hívott, ezért betelefonáltam, ahol kértem az ügyintézőt mivel visszahívást ígért, azt mondták felírják és visszahív... ez eddig nem történt meg.. Közben persze online felületen lezárták a telepítést, mintha minden oké lenne.
    Ellenőriztem a kábeleket is fizikailag és a főúton optika megy, de az én utcámban úgy 1500 méteren keresztül a régi kábel.. A upc kiadott közleménye szerint Nyáregyháza teljes területén optika van, összhangban a GVH -al kötött megegyezés szerint. Az ügyfélszolgálat is így tudja. Jelenleg is tudok online rendelni optikát és analóg adsl -t is...
    Egyébként a házba be van kötve a kábel maga, ami szerintem is analóg. Az előző tulajnak netje és tv-je is volt.. Az utcában úgy 30 ház szintén be van kötve. És egyébként megelégednék az analóggal is, csak net legyen...
    Valaki járt már így? Ötlet esetleg mit tudok még megtenni? Most azt fontolgatom, hogy a NMHH -hoz és a GVH -hoz fordulok. Személyesen is próbálkoznék ügyfélszolgálaton, de munkám miatt nem tudok bejutni nyitvatartási időben..

Új hozzászólás Aktív témák