Új hozzászólás Aktív témák

  • degec

    senior tag

    válasz lajosdani2 #11986 üzenetére

    Hernád Örkény démász terület ha nem tévedek.. nagyon nagyon nehezen mennek a Zengedéjeztetési dolgok..ezt tegnap ecsetelte nekem egy értelmes tag, aki rálát ilyesmire erőssen, de most nem rizsázom tele a fórumot ezzel, lényeg hogy pl településen áramnyomvonalon értsd utca szinten is belekötnek bármibe hogy felengedjék ne engedjék fel Őket a drága kis póznára. pl vasúti sín felett ível át a vezeték, pl az tök külön világ.. hiába egy nyomvonal. Télleg nehezen megy a démász miatt. elmü sem egyszerű de azoknál még több a vízfejű vagy íróasztalt féltő stbstb ember, rendszer, főnök, döntéshozó akárki akármi. nehéz na.. :)
    Csak azt nem értem és most kicsit demagóg leszek, hogy ha vityus aláírta nemzeti jóléti 30 megabitet, és az összes áramcég szinte állami, akkor a kedves vezér eszméinek, hogy tarthatnak be mégis ennyire eltérő módon ennyi eszközzel stb.. értem én hogy szabály és nem lehet barom módon csinálni, de azé ha a főnök leszól csak nyílnak ajtók vaskalaposokhoz is. :D meg stbstb..

Új hozzászólás Aktív témák