Keresés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz AdamComp #67 üzenetére

    Szerintem meg kellene egy százalékos verseny és egy abszolút.

    [Szerkesztve]

    Dive ever, work never.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz AdamComp #67 üzenetére

    szerintem az a 3/4 arány enyhén túlzás. inkább azt mondanám h a te kártyád tudása 1/4 -e a 9800pro-énak, bár ez is lehet hogy még erős.
    amúgy szerintem ha már bencsmárkolunk, akkor az úgy mennyen, hogy a gép alap pontszámai -> tuningolt pontszámai. itt akár léghűtéssel is indulnék, mert a proci alapon illetve húzva, és 4e pötty külömbség 3dmark 01-ben:D(itt a vga még nincs is húzva, bár erre szerintem nincs is szükség mert a 01 az inkább proci függő...)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz AdamComp #74 üzenetére

    szerintem amúgy legjobb az lenne ha bencsmárk eredmény lenne(bár ez sem mert optimalizációs problémák, stb:(), mert az h valaki elér xy százalék növekedést az nem olyan, mintha 1 jóval magasabb fsb-t ér el, alacsoyabb frekvencián, azaz magyarul szolva saját tapasztalatból beszélve nagyobb teljesítményt ad le a gép úgy, hogy azonos sebességen magasabb fsb-vel, alacsonyabb szorzóval. tehát nem az órajelbeli, hanem a teljesítmény beli növekedést kéne inkább pontozni.
    szerk: és természetesen kéne 2-3 kategória, hogy gyengébb gépek, közepes teljesítményű, és erős gépek. de legalább 2 kell, ugyanis a gyenge gépek 3dmark 03-ban nagyon gyengék, ellenben 01-ben fel tudnak valamit mutatni, az erősebb gépek meg 03-ban erősek, és látszik a tuning, ellenben 01-ben nem látszik ha egy 9800pro-t még feljebb húzok.

    [Szerkesztve]

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Aktív témák