Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz gorlin #1 üzenetére

    Ezelőtt E71-en én is brandót használtam. A mostani Boldom kijelzője karcmentes még mindig pedig általában a zsebemben hordom pucéron. A kocsiban viszont ott van a gyári tok abban rakosgatom ide-oda. Pedig vettem rá fóliát de nem rakom fel,mert úgy látom most erre semmi értelme. Valami nagyon pöpec anyagból van a plexi,nagyon nem nokiás. :B

    Nekem inkább a trackballal vannak gondjaim,meg a maszatolással. Törölgeti vettem egy 8xxx nokiás szarvasbőrt,ezt nagyon szereti.

    A trackballt meg arcszesszel szoktam néha megdörzsölni,/oldspice/ legyen már jó illata.:D

    Az asztalomon meg van egy darab lyukacsos gumis valami.

    Én kb ennyivel óvom telefonom állapotát.
    Ja meg becézgetem:D

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

  • <NewL>

    addikt

    válasz gorlin #9 üzenetére

    Azt akartam még hozzátenni a témához,hogy jó lenne ha le tudnánk írni hogy milyen használat mellett gyárilag kapott borítással x használat mellett mennyit kopott karcolódott a kijelző,billenytyűzet. - erre nem lehet érdemleges választ adni. mindenki másképp használja óvja vagy gajra vágja a telefonját. az biztos ,hogy egy tokkal vagy fóliával meg némi odafigyeléssel 1 év után is szép állapotban lehet tartani egy telefont.
    teljesen karcállónak az iphone kijelzőjét sem mondanám,nézzünk csak bele az aprók közé,vannak ott képek is. viszont sokkal jobban bírja mint a többi,de ott meg a 3g-s műanyag hátlapja kopik nagyon,a 2g-nek meg a fém ütődik ide oda és szintén kopik.
    úgy emlékszem ,hogy valamilyen karcálló üveg van még egy két se-be is,talán a k850-ben.

    rakj rá egy minőségi fóliát,és figyelj oda hova rakod. max az a legjobb ,hogy ha szerzel valahonnan egy ilyen kis gumis bizbaszt mint ami a képen van nekem. arra rárakod az asztalodon,meg próbálod nem csúsztatni asztalokon,ha már nem tudod puhább felületre rakni. kulcsot meg ne rakj mellé!:D

    szoktak szopatni haverok ,amikor beülünk helyekre iszogatni,cigis dobozra rakom rá a telefont. inkább próbálom óvni,ha kiborulna valami az asztalon meg ne kopjon. mondjuk a mostaninak nem féltem annyira a hátlapját,mivel bőr,ez meg nem kopik és szép. az e71-jeimnek annál jobban féltettem minden porcikáját. és ez még mindig szebb állapotban van. még annyi előnye van meg fontos ,hogy szoktam cserélgetni mostanság viszonylag sűrűn a telefonjaimat,oda kell figyelni ,hogy szép legyen mert nem szeretik a használt lestrapált vackokat.

    There's an app for that

  • <NewL>

    addikt

    válasz <NewL> #10 üzenetére

    aki meg nem tud vigyázni a telefonjára az vegyen strapatelefont ;) -egyre nagyobb a választék

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák