Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz gorlin #1 üzenetére

    Én igazából sosem használok fóliát, bár eddig nem is volt, olyan értékű telóm, amire már komolyabban kellett volna fogyelnem. A mostani 5310-esemet sem védem semmivel, a kijelző mégis karcmentes, néha egy kis alkoholos zsepivel áttörlöm és kész.

    Ellenben nagyobb értékű telónál valószínűleg fólia, ill. igényes tok mindenképp ajánlott.

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • Ricardo

    félisten

    válasz gorlin #1 üzenetére

    Jelenleg szerintem a brando fólia a legjobb. Igaz még nem használtam, mert nem volt sajnos nagy kijelzős telefonom, de az ismeretségi körben mindenki azt használ. Eddig csak jó tapasztaltok vannak. Én tokban hordom a telefonjaimat, így fólia nélkül is jól megőrizhető a kijelző épsége.

  • <NewL>

    addikt

    válasz gorlin #1 üzenetére

    Ezelőtt E71-en én is brandót használtam. A mostani Boldom kijelzője karcmentes még mindig pedig általában a zsebemben hordom pucéron. A kocsiban viszont ott van a gyári tok abban rakosgatom ide-oda. Pedig vettem rá fóliát de nem rakom fel,mert úgy látom most erre semmi értelme. Valami nagyon pöpec anyagból van a plexi,nagyon nem nokiás. :B

    Nekem inkább a trackballal vannak gondjaim,meg a maszatolással. Törölgeti vettem egy 8xxx nokiás szarvasbőrt,ezt nagyon szereti.

    A trackballt meg arcszesszel szoktam néha megdörzsölni,/oldspice/ legyen már jó illata.:D

    Az asztalomon meg van egy darab lyukacsos gumis valami.

    Én kb ennyivel óvom telefonom állapotát.
    Ja meg becézgetem:D

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

  • <NewL>

    addikt

    válasz gorlin #9 üzenetére

    Azt akartam még hozzátenni a témához,hogy jó lenne ha le tudnánk írni hogy milyen használat mellett gyárilag kapott borítással x használat mellett mennyit kopott karcolódott a kijelző,billenytyűzet. - erre nem lehet érdemleges választ adni. mindenki másképp használja óvja vagy gajra vágja a telefonját. az biztos ,hogy egy tokkal vagy fóliával meg némi odafigyeléssel 1 év után is szép állapotban lehet tartani egy telefont.
    teljesen karcállónak az iphone kijelzőjét sem mondanám,nézzünk csak bele az aprók közé,vannak ott képek is. viszont sokkal jobban bírja mint a többi,de ott meg a 3g-s műanyag hátlapja kopik nagyon,a 2g-nek meg a fém ütődik ide oda és szintén kopik.
    úgy emlékszem ,hogy valamilyen karcálló üveg van még egy két se-be is,talán a k850-ben.

    rakj rá egy minőségi fóliát,és figyelj oda hova rakod. max az a legjobb ,hogy ha szerzel valahonnan egy ilyen kis gumis bizbaszt mint ami a képen van nekem. arra rárakod az asztalodon,meg próbálod nem csúsztatni asztalokon,ha már nem tudod puhább felületre rakni. kulcsot meg ne rakj mellé!:D

    szoktak szopatni haverok ,amikor beülünk helyekre iszogatni,cigis dobozra rakom rá a telefont. inkább próbálom óvni,ha kiborulna valami az asztalon meg ne kopjon. mondjuk a mostaninak nem féltem annyira a hátlapját,mivel bőr,ez meg nem kopik és szép. az e71-jeimnek annál jobban féltettem minden porcikáját. és ez még mindig szebb állapotban van. még annyi előnye van meg fontos ,hogy szoktam cserélgetni mostanság viszonylag sűrűn a telefonjaimat,oda kell figyelni ,hogy szép legyen mert nem szeretik a használt lestrapált vackokat.

    There's an app for that

  • bepe79

    addikt

    válasz gorlin #9 üzenetére

    Annyit helyesbbítenék, hogy a C702 nem ütésálló, csak csepp- és porálló (az SE hivatalos tájékoztatója és az anno nekem írt e-mail-jük szerint). Akinek ütésálló telefon kell, és viszonylag új, annak Samsung M110, vagy Samsung B2100, vagy Sonim X1 v. Sonim X3, vagy LandRover teló, vagy a szeptemberben érkező Nokia 3720. Én az utóbbit, a Nokia-t fogom megvenni, amint kapni lehet itt Magyarországon, már a pénz is megvan rá.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák