Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Én szoktam fóliát venni a telefonjaimra, próbálok is vigyázni rájuk. A gyári fóliát is rajta hagyom, ameddig lehet, a szélén azt a kiálló részt, ahol le kéne venni a fóliát, na, azt szoktam levágni.
    Feleségem, és a lányom ilyennel nem foglalkozik, az új telóról is leszedik a fóliát, aztán megy zsebbe, táskába. Kétévente hűséget hosszabbítunk, asszony telója arra enyhén kopott, karcos, de abszolút jó állapotba van. Én vigyázok az enyémre, de sosem éri meg a két évet, vagy baleset éri (esés, beázás) vagy megunom, és elcserélem.
    Sok tízezret költöttem évek alatt fóliára, tokokra. Szerintem nem érdemes. Most már nem veszek értékes telót, úgyis csak telefonálni kell, aztán nyugodtan zsebre vágom.
    Ja, és volt egyik kollégának egy nagyon karcos kijelzőjű telefonja, szinte érték nélküli. Ronggyal és sima konyhai Cif-el nekiestem, nem mondom hogy karcmentes lett, de a kopott, mattult felületet levette a plexiről, sokkal jobb lett. Gondolom sima, autós polírpasztával is neki lehetne menni, bár az igazi a plexi polírozó lehet.

Új hozzászólás Aktív témák