Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz arkone #16497 üzenetére

    A lassításhoz... Nekem eddig úgy volt, hogy nem, vagy alig van lassítás... nézek egy 2 órás yotube filmet és indításnál egy picit homokórázott, de onnantól akadás mentesen lejátszotta... Most meg 5-10 mp-enként leáll és vagy fél perc, mire újraindul... A telómon annyi változott, hogy mivel kevés volt a hely, visszaálltam gyári beállításokra, igy mindig szeretné magát frissíteni én meg nem hagyom... egyedül a google play-t hagytam, mert anélkül nem muxik az áruház... Szóval (nálam) lehet, hogy ezért van az akadás... Most 332 kb helyet foglal csak a youtube... igaz, így meg minek... A mindig tv nálam is fent van, de az lassitott nettel újkorán sem ment, max. akadozva... Mivel az átrakható SD-re, ott nincs a fentebb irt problémám, mégis pár mp után mindig leáll, a 30 kb-re lassítás kevés neki. (ennyi letöltésnél látszik, ftp-nél). A rádió viszont simán fut lassítottal, még a 128 kb/s -is... (tuneln pro-t használok, igaz, nem SD-ről, mert az is csak belsőn tud lenni... Amit viszont én sem értek, igaz, amiket hosszú távon, sokáig hallgatok, mind 22-55 -öt eszik... A 192 kb/s nél kicsit szaggat, azaz néha leáll. (van egy ilyen rádió beállítva...)

Új hozzászólás Aktív témák