Új hozzászólás Aktív témák

  • odihari

    csendes tag

    Sziasztok!

    Régebben írtam, hogy Vod-t hívtam,hogy nem fogadom el a kétoldalú szerződésmódosítást. Ajánlottak ezt-azt többek között 100percet, köszi nem kell, hiszem az alapdíjat amit Vodán belül beszélnék le ki sem használom. Szóval visszahívást ígértek 1x, eltelt 1 hét érdeklődtem, visszahívást ígértek 2x, eltelt 1 hét érdeklődtem, visszahívást ígértek 3x, eltelt 3 nap és felhívtam őket, hogyha ma nem kapok választ holnap fogyvéd lesz.... Jéééé és ma választ kaptam, hogy mi lesz velem. Minden marad a régiben, tehát havidíjat oda beszélem le ahova akarom és számlázás is marad 10 mp. Ja és ügyintéző mondta, hogy korábban felolvasta nekem kolléga, hogy nem változik semmi, mondtam h nekem senki ilyet nem olvasott fel, csak azt, hogy kijelentem h nem fogadom el a változtatás, és ügyintéző mondta is h majd keresni fognak, mert ez már nem az Ő kompetenciája. Szóval nálam semmi sem változott. Minden jó, ha a vége jó. Tegyen mindenki belátása szerint és, ha nem hagyja magát és nem hajlik meg az első ajánlatra még jól is járhat, hiszen minden szolgáltatónak érdeke ügyfeleinek megtartása. Ja és papír alapon nem voltak hajlandóak ezt leírni, mondván a beszélgetés rögzítve van. Kétszer is bepróbálkoztam, hogy ezt írásban kérem, de NEM. :(( Egyeztettek társosztállyal is.

Új hozzászólás Aktív témák