Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Helló

    Szüleimnek keresek flotta csomagot/csomagokat.

    Apumnak csak internetre lenne szüksége, minimum 10Gb-ra/hó. Telenoros hálózatra!
    Nem szeretne hűségidőt.
    Viszont ha úgy olcsóbb, hogy van valamennyi lebeszélhetőség, illetve hűség idő azt is írjátok meg nekem kérlek, és megbeszélem vele.

    Anyumnak, olyan telenoros csomag kellene amiben van lebeszélhetőség, sms, illetve mobilinternet is. Jelenleg olyan egyházi csomagban van, hogy 1400Ft-os fizet a telefonálásért, ha ezt átlépi, akkor azt külön kell fizetnie. Van még 3GB internet is a csomagban, de ez gyakran kevés, minimum 5-6GB-ra lenne szükség. Összességében 3300Ft a havidíja.

    Esetleg egy olyan megoldás is érdekelhet, hogy a két külön flottát összevonnánk, apum kapna egy adatmegosztó sim-et, amivel netezhet, anyumnak meg maradna minden más, a neten megosztoznának.

    Az ár fontos lenne.
    Remélem minden fontos dolgot leírtam nektek, és tudtok nekem segíteni, tanácsot adni a választáshoz.

    Köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák