Új hozzászólás Aktív témák

  • barpi

    csendes tag

    Hali! Én is szeretnék kérdezni. A problémám a következő. Adva van egy film (2012) 1080p verziója amit ha PC-n játszok le (KMPlayer), akkor tökéletes, (alap HUNDUB) ha viszont TV-n szeretném nézni a média box-on keresztül, akkor a két angol hang jön be, egymáson! (Egyszerre hallom az AC3-as narrátor, és a DTS angol szinkront.) A magyar hangot ki se lehet választani. Gondoltam kiszedem a két angolt, hiszen úgy sincs rá szükségem, és akkor majd jó lesz.

    Leszedtem a MKVExtractGUI-it, és ezzel szétszedtem, illetve kiszedtem a videót, és (csak) a Magyar DTS-t. A video h264, az audio dts kiterjesztést kapott automatikusan. Ezek után, az mkvmerge GUI v4.6.0-ba „add”-al betöltöttem a videót, és append-el az audio sávot. A video esetében a „format specific options”-ban beállítom a 23.978 frame-t, a Generalban pedig a Track nevét, nyelvét. Itt az audió esetében nem állítok semmi. (nyelvet beírnám, de szürke, inaktív) Ezután szeretném összerakni a file-okat, de a Start Muxing után ezt a hibaüzenetet kapom:

    „Error: The track number 0 from the file 'K:\Proba\2012.2009.1080p.BluRay.x264.Hun.Eng-XVRL_Track2.dts' cannot be appended to the track number 0 from the file 'K:\Proba\2012.2009.1080p.BluRay.x264.Hun.Eng-XVRL_Track1.h264'. The formats do not match.”

    Ha a 743-as hozzászólás szerint járok el, akkor ha meg szakadok sem tudom a hangsávnál a Default track flag-et állítani, mert inaktív. :(

    Ha minden angol sáv elöl kiveszem a pipát, tehát csak a video, és a magyar hangsávot tartom meg, muxing után el sem indul a „kész” mkv file. :(

    Muxing után nem megy:

    Eredmény a fenti hibaüzenet:

    Plz, valaki mondja meg mit rontok el!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák