Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wovbagger

    tag

    válasz nullpoint #5581 üzenetére

    Elég tudatlan vagyok ROM flashelés témában, kérem, hogy így is kezeljetek a válaszaitokban :DDD
    Az abúzált telefon egy Xiaomi MI 9 SE. A topicjában rákérdeztem a legutolsó stabil EU-s ROM-jára, ezt le is töltöttem.
    A telefon bootloadere nyitott, fejlesztővé varázsoltam magam, bekapcsoltam az USB hibakeresést, az OEM feloldás már be volt kapcsolva.
    Windows10 64 bites verzió fut a gépemen.
    Innen [link] letöltöttem az SDK platform tools-t.
    Innen [link] letöltöttem ls feltelepítettem az Universal ADB drivers-t.
    Összekötöttem a telefont a gépel USB-n keresztül. A gép "látja" a telefont, illetve annak a mappáit. Gondolom file-okat is tudnék másolni rá.
    Ezután sima command promptban elnavigáltam az SDK platform tools alkönyvtárába, és itt kiadtam az adb reboot bootloader parancsot. Ennek hatására a telefon újraindult, és megjelent a zöld robotot hegesztő télisapkás nyúl vagy mi, alatta pedig a fastboot felirat. Nekem ez is azt mutatja, hogy a gép "látja" a telefont.
    Ezután ugyanitt kiadtam a fastboot flash recovery twrp.img parancsot. Ennek hatására csibecsőrök között a waiting for any device látható.
    PC újrabootolással próbálkoztam, a telefont is újraindítottam, de mindig ugyanide jutok vissza. Mintha "nem látná" a gép a telefont. De előtte újrabootoltatta. A kérdésem az, hogy mit rontok el, illetve hogyan tovább?

Új hozzászólás Aktív témák