Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    Fura madár ez a HyperOS, néha ránézek Xiaomi 12X-en, megjelent-e már, de semmi. Szerintem már hetek óta van 12X-re. Kíváncsiságból megnéztem a Régió beállítást, Magyarország volt beállítva. Átraktam Dél-Korea régióra és azonnal ott is van a HyperOS 1.0.1.0 TLDEUXM 4,1GB. Ami bosszantó, hogy ebben van a 2024. januári és márciusi security patch is! :(( Ezeket azért még MIUI-n kellett volna feldobni szerintem... (nem lehet letölteni és felrakni külön ezeket a security patch-eket?)

    Viszont a két security patch miatt nem nagyon kéne töprengenem, hogy frissítsem-e a MIUI-t HyperOS-re! Jól értelmezem szerintetek a helyzetet? Valamint még azt is kérdezem, így Dél-Koreai lokációval simán ráengedhetem az upgrade-et?

    Amúgy gondolkodtam, akarom-e felrakni a Hypert, ha feljön, mert Linuxos kollégához hasonlóan én is eléggé meg tudom szokni az adott rendszert, desktop Linuxot is ugyanazt használom 10 éve, pedig ott aztén van választási lehetőség bőven és várni se kell...

    előre is köszi a helpet :R

    (megpróbálok nem jönni ide nyekeregni sokat a Hyperrel kapcsolatban, szerencsére épp látom Gynt fórumtárs hsz-ét, amiben jelzi, hogy a Xiaomi 12 topikban írt tapasztalatokat, az nekem 12X-hez tökéletes lesz) de mér' nincs a magyar régióban upgrade opció??? :N

    ViZion ft-nek meg kitartást! :D Szerintem rakd fel a 24.04 beta Ubuntut és egy darabig nem fogsz szuttyogni a Hyper-rel! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák