Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Most irtam nekik mailt, hogy a 6230i-re milyen gari van, és hány év?
    Kiváncsi leszek, mit válaszolnak, ha egyáltalán.
    Eddig kb 8 helyen néztem meg a telcsit, sajna ahol 2 év nokia gari volt rá, ott a legolcsóbb is 79.
    Ennél olcsóbban 2 helyen találtam, ott 3 hónap hivatalos, és 1 év szoftver gari volt a cuccra. Ez nekem már ''süt'' kategória. Miért nem vállalják ők is a min. 1 év nokia garit? Nyilván valami stikli van a dologban. (megpróbálták megmagyarázni, hogy úgysem lesz a telóval hardveresen gond, ettöl ne féljek. egyedül a szoft az, amit 1 év múlva esetleg frissiteni kell)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    válasz adam526 #60 üzenetére

    Csak nehogy meglepetés érjen fél év múlva... :(

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    Mint azt #42-ben emlitettem, irtam nekik egy mailt, hogy mi a helyzet a 6230i-vel gari ügyben. A köv. választ kaptam, idézem :

    Tisztelt ****** András!

    Mivel a készülék Magyarországi gyártású tehát Made in Hungary és az új hivatalos jogszabály szerint az unióban gyártott nokia termékekre 2 év garancia van ezért ez a készülék a gyári hologrammos Nokia garancialevéllel együtt 2 év garanciával rendelkezik! Tehát a kérdésére a válasz igen 2 év garancia van a Nokia 6230i készülékre.

    Tisztelettel: K. Attila
    GSM-Depo
    06/70-318-7288
    http://gsmdepo.try.hu


    Ez számomra elég korrekt válasznak és elbánásnak tünik. És ha valóban ott van benne a gyári nokia holocimke, akkor a nokia sem tud micsinálni, mint elfogadja... hisz ugyanaz a cimke, mint amit a pannon, az EW, vagy a MM ad... neme? :F

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    Nos? Újabb tapasztalatok a fenti céggel?
    Mivel napok óta nem mozog sehol a telefon ára, és a voda sem aktivizálta magát, ezért nagyon úgy néz ki (99%), hogy a héten bemegyek a gsm depóhoz, és elhozok egy 6230i-t, 69.900ért. Ez a legjobb ár pesten (amit legalábbis találtam), és 2 év nokia garis.
    Hol vannak ők egyébként?

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    válasz karib #78 üzenetére

    No, felhivtam egy nokia szervizt.
    Érdekes dolgokat mondott a faszi, és rendkivül segitökész volt.

    Szóval ha minden úgy van, ahogy a levélben nekem a depó irta, akkor valóban él a 2 év nokia garancia, és bármi gond van vele, javitják. Ehhez kell az emlitett matricás nokia garipapir, és a számla.
    NODE! Attól, mert a gsm bolt határozottan állitja, hogy made in hungary, és van hozzá garipapir, még nembiztos, hogy ez érvényes is! Ugyanis :
    - Magyarországon gyárt a Nokia külföldre telefonokat! És egy Zimbabwei piacra szánt telefont, zimbabwei garipapirral én ugyan vihetek a magyar nokiához, nem foglalkoznak velem, elküldenek Z-ba.
    - A nokia szerviz számára már ismert trükk : megveszik olcsón a telcsit pl a pannontól, garival. Kifüggetlenitik, és eladják +X ezer ft-ért nekem. Van garipapir, meg minden, látszólag minden szép és jó, csak épp azt felejtik el mondani, hogy miután függetlenitve lett, a gari ugrott. Ez viszont már csak akkor derül majd ki, ha viszem a cuccost.

    És úgy általában túl olcsónak találta a 69-es árat, és bár nem akart 1 szóval sem lebeszélni, személy szerint ő elhatárolódna az ilyen boltoktól. Erösen ajánlotta a MM-t vagy EW -t, ahol még mindig olcsóbb, mint a hivatalosa nokia boltban, de tutira garis és fehér telcsit kap az ember...

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák