Új hozzászólás Aktív témák

  • elector

    csendes tag

    válasz mortymer #296 üzenetére

    Morty és Mindenki!

    Úgy gondolom, írásos nyomát találtam az MD-ről a PC-re másolás korlátainak. A Kezelési útmutató (NH-700) 103. oldalán ez található:

    Átvitel MD Walkman készülékről számítógépre
    A számítógépről MD-re átvitt és ott tárolt hanganyag visszavihető a számítógépre a SonicStage program My Library könyvtárába.
    ...
    Megjegyzés
    Más számítógépről az MD Walkman készülékre másolt műsorszámokat nem lehet számítógépe My Library könyvtárába másolni.

    Ha jól értem, akkor csak az adott számítógépről az MD-ra töltött zene írható vissza. Hogy ennek mi értelme...?
    A fickó, akitől a mikrofont vettem, váltig állította, hogy a NetMD-jével felvett mikrofonos felvételeket nem tudta gépre másolni. Egyrészt már értem, másrészt igen nagy szerencsémnek tartom, hogy az utolsó pillanatban HI-MD-t vettem, mivel a PC-re másolás nélkül meg lennék lőve.

    A 105. oldalán ez áll:
    HI-MD walkman* készülékkel készített felvételek átvitele a számítógépre
    * Csak HI-MD módban készült felvételekre vonatkozik
    ...
    Megjegyzés
    Net MD módban készített felvételeket nem importálhat számítógépére, sem olyan műsorszámokat, amelyek HI-MD módot nem támogató eszközzel vettek fel.

    Lehet, hogy ez nem magyaráz meg minden problémát, de azt igen, hogy én miért nem tudtam az asztali felvevővel felvett muzsikát a gépre másolni.

    Tehát, aki az MD walkman-ről számítógépre kíván hangot, zenét feltölteni HI-MD-t kell vegyen(?).

    (Más kérdés, hogy a Sony stratégái előrelátóbbak is lehettek volna, amikor Net cimkével látták el, az ezek szerint igencsak korlátos számítástechnikai jellemzőkkel bíró termékcsaládjukat.)

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb forradalom a ... digitális ... volt

Új hozzászólás Aktív témák