Új hozzászólás Aktív témák

  • ertelmes

    csendes tag

    vettem egy mzr 710-est, és gyorsan visszavittem. Lehet nem volt igazam, de 3 nap eldönteni bizony nem sok, utána pedig....

    Eddig csak a sony-knak néztem utána, ráment a napom.

    Tehát fő típusbeli különbségek

    mit vesz fel : PC-ről, netről, másik audióról, mikrofonról.
    hogyan vesz fel: sp, lp, lp2, lp4
    mit szerkeszt: szám nevét; disc nevét; automatikus könyvjelző, előre beállított időközönként; kézi könyvjelzőzés, csoportosítási funkció: ide-oda átrakás egyik csop-ból másikba; csoport kezelés
    mit mutat: eltelt idő, maradék idő, elem állapot
    ugrás hova: előre, hátra, az összes végére
    hangzás fajtákat tud-e
    timer van-e
    MD berakás, kivétel. sony emelő szerkezetes, be kell tenni a sínre, ejectnél kidobja
    távirányító van-e
    car kit van-e
    milyen fül/fejhallgatója van
    FM/TV/ időjárás-t tud-e
    ütésállóság
    nedvesség állóság
    power típus: AA battery, Lapos battery, Ni / Li elem, akku+elem együtt lehet-e
    lehet-e plusz pénzért 3 éves garit venni hozzá.
    kb. ezek

    a 710-nél, ami nem tetszett a távirányítóról nem érhető el a rögzítés. Hol használhatod, hol nem
    a távirányító gombjai nehezen kezelhetőek, kicsi a kijelzője, nem látni
    Ez a többire is igaz.

    a fülhallgató madzagja nagyon rövid, a derekamtól alig ér el a fejemig, pedig pici növésű vagyok. úgy tervezték, hogy a szivarzsebtől a fejedig. De a csajoknak nem igazán kedvező. :-(((. Kell egy másik fülhallgatót hozzá venni. :-)))

    a MD behelyezésre nagyon oda kell figyelni, könnyen mellé megy, és akkor is becsukódik - és MD-n a rugó eltörik - dobhatod ki, és még jó ha a cuccot nem rontod el.
    Ezt a pick up eject mechanizmust nagyon nem csípem.

    az USB kábelen keresztül nem lehet a MD-ről vincsire tölteni, és csak mikor visszavittem mondták, hogy ezt az audio kábelen keresztül kellene.

    a kezelő szoftverbe másolás elleni védelem van beépítve.

    Nem biztos, hogy vissza kellett vinni. :-(((

    a 700-as sorozat malaysiai, a 900-as japán :-)))

    a 700-ashoz van lapos elemessel és AA elemessel is, én az utóbbit (lapossabb) választottam.
    A 700-as Mg házas.

    a 800-as mint a 700-as, csak rádiós. Igaz nagyon gyenge rádióval. A klubrádiót Pesten sem fogja, ha csak pl. a Juventus kell az jól döngeti - mondták.
    a Blaha mellett, a körúti sony boltban csúcs a kiszolgálás. eladáskor is, visszavételkor is.

    a 700-as 75.000, a 800-as 85.000 Ft

    ha sonynál maradok, megnézem kapok-e 900-ast, ha nem vagy aránytalanul drágábban akkor a 710 azt hiszem jó választás.

Új hozzászólás Aktív témák