Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crabface

    senior tag

    válasz HookR #60919 üzenetére

    NR200P Max barebone... De legalabb rondabbak az oldal panelek

    "If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

  • Vismajor01

    addikt

    válasz HookR #60919 üzenetére

    Huh hát ez eléggé kapufa.

    A saját NR200P buildemben se nagyon találtam helyet a kábeleknek, hát itt hova tudnád őket rakni? Alul csak egy intake, meg max egy slim, fent meg radiator+fan. Towercooler nuku, fekvő gpu nuku. Monnyuk legalább a vertikális lejjebb van, az enyémben először 3070 FE volt, de elkellett cserélnem egy EVGA-ra mert az FE túl rövid volt :D csak lógott ott a levegőben szegényke.

    Apropó NR200P

    Sikerült tavaly sz*rul összeraknom, a PSU bár a korrekt slotban volt, de így a tábkábel csatlakozása eltartotta a tetejét, néha elengedte magát a műanyag és kipattintotta saját magát, ilyenkor "beszakadt" a bekapcsológomb. Plusz elég forró volt odabent a hangulat, természetesen TG panel van az oldalán mert az úgy a jó :C De ez az első ITX buildem szal gondoltam ez így normális. Aha, most beraktam az új kártyát (6800xt) és elkezdtem barbálni a hűtéssel...Jéé...Fordítva raktam be a tetején a két exhaust fant :W Szal nem exhaustok voltak hanem intake, csakhogy a padlón lévő 240mm AIO is intake, úgyhogy kavarták bent a forró levegőt szegény komponensek :D Sok heavyduty játék nem volt hálistennek. Most megcseréltem a ventiket fent így 80 fokról 60ra esett a gpu terhelésen :D Plusz a tápot is lejjebb csúsztattam az alsó foglalatba, ígyis elférnek alul a kábelek és fent is simán bepattan a teteje.

    Már csak a 2tb hdd-t a PSU trayről kéne lecserélni egy SSD-re mert így picit ferde a vertikális GPU. Ha addig el nem adom az alaplapot és nem költözök át egy Lian Li minibe.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák