Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryan

    senior tag

    válasz Grave_444 #21900 üzenetére

    Szerintem nem vészes a ház, de azért nem egy Lian-Li. Összerakással nincsen baj, de ha kikerül a keresztmerevítő ami a hdd tartóknak a rögzítő helye akkor könnyen lehet kézzel csavarni a ház vázát. Műanyag az előlap, de nem csúnya. Külső fényezés strapabírónak tűnik, a belső egy két helyen lepattogzott a szerelés miatt. Gyári Fractal ventik szerintem hangosak (elől 2x92mmm és hátul 140mm-es venti), legalacsonyabb fokozaton használva elviselhető a hangjuk (jár hozzá egy szabályzó a házhoz ami 3ventit tud 12v, 9V és 7v-on hajtani). Vga szinte bármekkora belefér ami 2slotos, de a tápkábelei bezavarhatnak. A ház oldalán pont vga környékén van egy kivágás, onnan pont faszán tudja a vga a hidegebb levegőt beszívni. Proci hűtő ha jól emlékszem 165mm magas lehet, tehát itt is nagy a választási lehetőség.

    Konfig:
    Proci: Intel 4570S és rajta passzívan egy Thermalright HR-02
    Alaplap: Msi B85i Gaming
    Ram: 2x4Gb KIngmax 1600mhz
    Vga: Msi 270x Gaming ITX (7870 volt benne ami lazán elfért, de bekerült a gépbe a passzív táp aminek a 24pines kábele miatt nem fér be akármilyen hosszú nyákos vga.
    Táp: Seasonic Platinum Fanless 460W

    Melegedés:

    Fél passzívan nálam tökéletesen megy a gép. A proci és a vga sem ment fel 65fok fölé, hogy ha pl BF4-ztem. Természetesen prime95-el már lazán 80fok fölé ment a proci, de nem arra van a gép. SSD 30fok körül megy, 4TB-os red winyó pedig 36-38fokon.

    Hang:

    Venti cserével szerintem halkabbá lehet varázsolni, de kicsi feszen hajtva a ventik hangja nem vészes. Az elsők egy kicsit morognak, ha odateszem a fülem az előlaphoz. Igazából a vga hangos nálam a gépben, amivel nem tudok sajnos mit kezdeni. Vga nélkül csend lenne.

    Képeket lövök hétvégén a konfigról.

Új hozzászólás Aktív témák