Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz FeniX- #87013 üzenetére

    Teli tarolas: tudod amikor megvettem, direkt azt volt a celom, hogy megnezzem mennyire valos a sok kritika a markaval kapcsolatban, hogy fel ev utan rozsdasodik minden, stb.
    2 telet szandekosan kint toltott a parkoloban ponyva nelkul: a ket rendszamtarto csavar lett vakrozsdas egyedul, ami utolag kerult bele es nem rozsdamentes.

    Szoval akksi kivesz, tankot csurig toltod 100-assal, vagy 95+uzemanyag stabilizator adalek, kulonben tavasszal amig ki nem fogy belole, pruszkolni, durrogni fog mint valami nyitott dobos sportgep 😃

    Valtas erdekes. Nekem a kettest vette nehezebben neha a gyari olajjal, illetve amit markaszervizben elso szervizkor raktak bele. Most hirtelen meg nem mondom mit raktam bele nyar elejen, ezzel megszunt. Kivancsi lennek mit es milyen viszkozitasut/milyen api besorolasu olajat raktam bele, de nem Motul 5100-at amit elvileg a szervizben. Illetve az is kozrejatszhatott, hogy a szervizben kevesebb olajat toltottek bele mint kellene, nem szabad a kis oldalso ablaknak hinni, ami a deknin van, ott aszerint toltottek fel es meg is gyoztek rola, hogy hulyeseget ir a manual, mert azt kell nezni. Ha azt nezed, akkor kb 2 decivel kevesebb megy bele, mint kellene…1 liter koruli mennyisegnel az azert jelentos.

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz FeniX- #87013 üzenetére

    Ponyva: véd a portól, direkt csapadéktól. Viszont az alatta megrekedő levegőből lecsapódik a pára. Én az ülésre vettem csak ponyvát, hogy az ne ázzon át, illetve állatok ne karmolják ki, vagy ne égessék meg cigarettacsikkel.
    Ha hosszabb tárolás, megfontolnám, hogy ami könnyen mozdítható róla, azt leszerelném. Ilyen például a két tükör, be is fér a csomagtartóba az ülés alá. Esetleg a kulcsnyílásokat leragasztani fekete szigetelőszalaggal.

    Ha az idei is olyan lesz, mint a tavalyi tél, akkor Budapesten 2-3 alkalommal fog esni úgy hó, hogy annak összesen 1 hétig lesz valami látszata. Nekem november közepére ígérték a rendelt motoros kabátot. Elvileg egy nyári kabát béléssel, de az az érzésem, hogy egy magas nyakú kardigánnal nekem télen is élhető lesz. Ha így van, akkor lehet, beruházok még idén egy téli kesztyűre. Tucanot erre a robogóra már nem veszek, megvárom a következőt.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák