Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz perge666 #83178 üzenetére

    Az még jobbik eset, mert én néztem mát olyan Aerox YQ100-ast, ami képeken csodálatos volt, eladó istenítette, ismertem az előéletét (fiáé volt, újonnan vette). Mégis, személyesen egy marék csavar, sztender lógott, beleért a leömlőbe, minden idom külön életet ért, idom alatt mozogtak, gurultak a csavarok, fordulatszámmérő hol mért, hol nem. Viszont elég hamar meglépte a 80-at, erő volt benne, árból sem engedett, így (és amúgy is) otthagytam. Néhány hét múlva láttam aprón hogy valaki hirdeti, cserélt benne szíjat, görgőket.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Pfiucska

    aktív tag

    válasz perge666 #83178 üzenetére

    Konkret kozeli motornezos storym:

    Budapestrol mentem egy kozvetlen az osztrak hatar melletti faluba. 2017-es yamaha R3, 20.000km. Allitsa szerint hibatlan, koltsegmentes. Beszeltunk telefonon, lekerdeztem az alvazot es kertem fotot az osszes(!) hibarol - kaptam 2 fenykepet.

    Eloben nem hogy nem volt rajta épp elem de az index a kezembe maradt, es 10-12 hiba utan mar nem szamoltam :N

    Ennek ellenere muszakilag ugy tunt h rendben van es el is mondtam neki a tapasztaltakat majd egy 15%-os alkut benyomtam, hogy nekem annyit megér mert akkor legalabb nem sajnalom. ha netalan palyara is kimegyek majd vele + amugy is elso nagymotor lenne.
    Persze hebegett habogott hogy mar szinte a kiirt arert is elvittek volna de persze!!!!!44!!4!4!! nekem az alku es a kiirt ar kozott feluton odaadja. :) Aznap motor nelkul jottunk haza.

    Szoval igazabol mondhatnak akarmit, eloben derulnek ki a huncutsagok.

    iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

Új hozzászólás Aktív témák