Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    válasz runner 125 #24774 üzenetére

    Vagy jönne a kamu vespás dumával hogy cserélni akarja eladni nem. ;]

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz runner 125 #24774 üzenetére

    Eszemben sincs az enyémet ajánlgatni. De hogy mutassam miről beszélek, tehát (csak egy példa a korábbi motorra) egy hirdető neve/személye alatt (nevet, címet, környezetet nézd):

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Persze nincs a motorral gond, de ne úgy állítsuk be hogy a "tulaj" használta , mert nem. A legtöbb kereskedő behozza, visszatekeri a km órát, rárak egy dobozt vagy nagy szélvédőt, oszt' mehet, ami meg picit más mint a többi (nagyon csillog, gyáritól eltér), az motorgenerált és telibe fényezést kapott, vateráról meg matricaszettet, főleg ha Aeroxról beszélünk, akkor 99% hogy biztos! Olyan kis naivak vagytok, nem hisztek nekem, pedig két robogó kereskedést is ismerek komolyabban/belülről, tudom mi zajlik itt, bár itt az egyik egész korrekt, jó áron vannak a gépek, általában olcsóbb/könnyen eladható motorokkal foglalkoznak :P . Így még egyszer leírom, lehet a motor jó, de én nem venném meg. Még egyszer nem írom le, bár már többször felhívtam rá a figyelmet, a korábban linkelet veszprémi hirdetés is érdekes számomra, ott a srác Di-Tech-ekkel és Factory-kal foglakozik (elvileg magánszemélyként), de ugye ott volt utoljára a Street SR. Természetesen semmilyen felelősséget nem vállalok az itt leírt/közölt adatok miatt/ügyében, aki láét az lát, aki vak, az meg vegyen azt és attól amit akar. Fentebb egy személy hirdetéseit szedtem össze, sok hirdetés ugyan az, más névvel, esetleg e-mail címmel vagy telefonszámmal.

    #24778 SzlobiG: Miért lenne kamu? Jó lenne ha megmagyaráznád! Bár ma is láttam egy gyönyörű szép ET2-est.

    #24776 g@bo: Sajnálom, elfelejtettem, te pedig nem írtál. Hát igen, biztos széjjel van már ölve szerencsétlen, hát olajat se tettem bele, benzin helyett meg ugye csak gázolaj jutott a traktorból. Csak régebbieket tudok küldeni frissek még nem készültek, vagyis ami van, az itt van a topicban, és azt mutatja hogy mennyire retkes.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák