Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz vaksi8 #20822 üzenetére

    Nem akarlak megsérteni, de tipikusan az a user vagy, aki bedől az ilyen neppereknek.

    Eleve nem is értelek. A Burgman-ért Te is 300k körül fizettél - ha, szerinted egy ilyen Majesty "jó", akkor miért nem vettél ilyet majd fele annyiért?

    Újra van fényezve, igen - pont ez az egészben a trükk. Egy ilyet kint 2-300 euroért odaadnak lelakva, a jó magyar kimegy, otthon 24 literes kompresszorról (vagy fényező haver cégtől lopott, vagy épp megmaradt festékkel) lefújja, az órát visszhajtják 13.000 környékére, - ennél ahhoz már nem volt pofa, hisz láthatóan min. 50.000 van benne, és megy a piacra olcsó pénzért a verebeknek.
    De, ahogy írtam már; a műanyagok mindent elárulnak! Ilyen kiszívott, kopott, lerúgott műanyagokon még a szilikon sem fog, s ez még csak a képi hatás. Biztos vagyok benne, h műszakilag is konvergál a nullához.

    Egyébként meg nem tudom miért írsz akkora forg. helyezési költséget, ez egy 2000-es robogó, ott van az apróban is;
    "180.000 Ft magyarországi forgalomba helyezés esetén."

    Hidd el nekem, voltam már párszor ismerősöknek segíteni robogót venni, nem egy ennél mérföldekkel szebb állapotút hagytunk ott, mert véres volt a torkuk.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés