Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    Én most raktam fel a dd-wrt v23sp2-t de egyenlőre csak a minit!Mert amikor a standardot akartm rakni és rányomtam az upgrade gombra nem türtént semmi csak a IE azt mondta hogy hiba az oldalon!Erre ugy besz@rtam hogy nem is nyulok hozzá azóta sem!Mivel tud többet a standard?
    Már korábban is volt fenn a dd-wrt és akkor is tapasztaltam amit most is pl.:
    1. ha el akarom érni a routert a sját ip-jén akkor van hogy 1 pillanat alatt lejön az oldal de van hogy akár több percet is várni kell rá(de van hogy le sem jön!És ez sajna igaz a böngészésre is!olyan mintha ott várna valamire, mert a világon semmit nem csinál aztán 1x csak megindul!
    2.már valahol láttam kérdést hogy mi az ''active IP connections'' de válasz nem volt rá!Ez állandóan változik és nem tom mivel van összefüggésben!Lehet hogy nem jól látom de ha ez az érték magas akor csinálja ezt a lassuság dolgot.Ha nincs p2p akkor is változik
    3.miért van az hogy a fw néha ugy jelentkezik hogy nincs grafikus felülete, csak mintha wordben meg lenne szerkesztve?
    bocsi ha sok a kérdés de ki kell okosodjak!

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák