Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz imibogyo #31428 üzenetére

    Nem gépfüggő sajnos. A gépeken belüli minőségi szórástól függ leginkább. Mondom, 2-3 oldalt olvass vissza. Messze átléptük már a legtöbb esetben a bölcsész, de már a power user vonalat is és még mindig nem smakkol valami. Itt jön az, amikor mondjuk előkapod az indikátor órát meg a tartalék sínt és megnézed mi a szitu. Na itt megakad a 90% és a kis szórakozás/apró hobbi nettó szopórollerbe fordul. Nem mindenki diagnoszta vagy ez a melója. Még én is vergődök néha, pedig igazándiból 15 éve tolom lassan aktívan iylen-olyan területen.

    Semmi végletes nincs benne, a szokásos dolgok csak: a minőségért fizetni kell. Ha egyenletesen jó minőségű alkatrészekből akarsz teljesen is jól szuperáló gépet venni, amivel tényleg hülyebiztosan nekiindulhatsz, az sajnos egy szint alatt nem fog menni. Nézz egy Voront. Hiába raknám össze én és szabnám le és fúrnám ki és csinálnék meg minden, egyszerűen az a minőség és az alkatrész kupac az sajnos annyi, amennyi.

    És NEM, nem kellett komoly mod, vagy meló egyikhez sem.

    Neked, azokhoz a gépekhez. Én meg vérig szoptam az Ender feederrel. Akkor ilyenkor mi van? Az, hogy már én is közel voltam a földhöz vágáshoz.
    Aki nem hobbira akarja, fejlődni, tanulni és belemerülni, annak tényleg kell egy szinte atombiztos gép. Mindenki más meg mérlegelje mennyire pörög a kezében jól a csavarhúzó meg a google. A srác akitől én is vettem a Prusat informatikus gyerek volt, de elektro és gépész oldalról totál érdektelen. Ezért is vette ezt, mert stabil gépet akart, amivel a minimális karbantartáson kívül esélyesen tényleg nem kell majd foglalkoznia. Tudod mire downgradelt? Minire :P Ugyanazért, mert bár keveset nyomtatna, de azt csak nyomtatni akarja, nem tanulni mi és miért.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák