Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof_

    tag

    válasz odiepapa2 #8888 üzenetére

    Pontosan nem követtem nyomon, hogy mi is volt a problémád, lehet már írták ezt. Raftnál eleinte nekem is nehéz volt leszednem a tárgyat, a fura az volt, hogy ugyan az a g-kód, egyszer könnyen lejött, egyszer ráragadt a tárgyra. Később leesett, hogy hagyni kell nagyon sokáig, hogy kihűljön és utána gyönyörűen le lehet pattintani róla. Illetve az első rétegnél lévő air gap-et be kell lőni pár próbanyomtatással.
    A másik dolog, hogy én a helyedben játszanék még vele, mert van még rajta mit javítani. Kezdő vagyok én is és pontosan így kezdtem el, hogy eleinte csak raft-al tudtam nyomtatni, de most már belőttem úgy a dolgokat, hogy csak egy kis skirt-et teszek rá és gyönyörűen tapad minden. Én úgy csinálom, hogy pár nyomtatásonként szappanos forróvízzel lemosom az üveget, visszateszem a tálcára, majd acetonnal áttörlöm (nagyon szépen leszedi a maradék zsírt amit összefogdostam), majd random hajlakkal befújom, amit éppen találtam itthon (a gazdája ennek nem feltétlen örül :D ) Most vettem épp Pritt ragasztó stiftet, hogy kipróbáljam ezzel is.

    LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

Új hozzászólás Aktív témák