Új hozzászólás Aktív témák

  • compi.hu

    senior tag

    válasz TheProb #6584 üzenetére

    Az a szet a régi, modelfrissítés előtti linear plus rúdjának tűnik. Az újak vastagabbak, és masszívabbak is. Nem tudom "macska úrnak" hogyan sikerült eltörnie az övét, de ha valóban eltört neki attól, hogy belegangol a fej az asztalba, akkor az a rúd gyári hibás volt, vagy atommeghajtású motorjai vannak. A régi fajta rudaknak többnyire a csapágy kikopása jelentette a végét, ezekkel az újakkal még nincs ilyen jellegű tapasztalatom (amúgy csak és kizárólag anycubicéktól szabad ilyet venni, nincs ugyan listázva, de én írtam nekik üzenetet és aznap amikor elérhetővé váltak az új fajta rudak emlékeim szerint 8 dollár körul tudtam venni egy szetet. Jóval strapabíróbbnak tűnek mint a régiek.
    5015-ből természetesen 12 voltos kell, mert a nyomtatódon minden más 12 voltos.

    1015 turbo fan
    V5 heatbreak (alapvetően 1.75-ös teflonos kell neked, én nem láttam még élő embert akinek sikerült all metallal dugulés nélkül nyomtatni)
    nozzlik (Ha írsz megjegyzést a rendeléshez, hogy a megjelölt méretből kettőt kérsz csak, a maradék nyolc pedig legyen a többi méretből egy-egy, jó eséllyel megoldják)
    fűtőpatron (ezt sem egyesével vesszük)
    termisztorból sem árt tartalék

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák