Új hozzászólás Aktív témák

  • kzkz

    őstag

    válasz Devil Smile #4738 üzenetére

    Csak akkor állj neki, hogy ha a kapható méretű nyomtatók nem elegek neked, vagy pl. mindenképp CoreXY-t akarsz, ilyet nemigen kapni.

    Én is azért csináltam magam, mert év elején még igazából csak 20*20*20-as nyomtatókat lehetett kapni 230 dollár körül és akkor még 290Ft volt egy dollár, nem 260 körül. Ezért döntöttem úgy, hogy építek egy 40*40*40-est. Az első alkatrész rendelésem májusban volt, és most jutottam el oda, hogy talán már megy a nyomtatás. Persze munka mellett/után mindez, és minimum 150eFt-ba van, de inkább 200-ba, pedig mindenhol a legolcsóbbat kerestem/vettem.

    Ma inkább megrendelném a Creality3D CR-10-et (vagy valami klónját), és összeraknám 1 nap vagy hétvége alatt, majd 1 hétig a beállításokat csesztetném, és kész lennék. Ez is elég nagy méretet tud: 30*30*40. Ha ennyi elég, akkor ne állj neki. A kisebb méretet tudók (kb. 20*20*20) ráadásul fele árban vannak.

    Fontos: fűtött asztal, és auto bed leveling mindenképp legyen, végtelen szopástól menekít meg ez a kettő :DDD

Új hozzászólás Aktív témák