Új hozzászólás Aktív témák

  • kago akira

    tag

    No tisztelt nép újra jelentkezek. Nem hittem volna hogy hobbi érdeklödöként csak minimálisan utánna olvasva( inkább tecnika jellegü rész érdekelt), ekkora minőséget érek el elsőre. Se az összerakásnál sem a nyomtatásnál nem vittem túlzásba, érzéssel proba szerencse alapon mentem. Egyedül a cura slicert jegyeztem meg jól hogy az a tuti. Szoval belecsaptam es nyomtam egy gyors xyz kockát és elsőre számomra tökéletes minőséget produkált. :D elotte gyári 8gigás(thx nem ertem miert ekkorat adnak) kártyán lévő macskát kezdtem el de mint kiderült 4 orás igy azt hanyagoltam. Alig kaptam hozzá ey kevés anyagot ez meg tomorre akarta nyomni :)) igy 10% ot nyomtam ki belőle.

    Bazi nagy élmény még úgy is hogy a tekeröje a leghangosabb a világon és a vezérlője is irdatlan sipol.

    Nagyon megtetszett azok otan hogy egy nem túl stabil komódon dölöngél némi papirral kiszintezve még.

    Kérdésem lenne még ami szubjektiv de kissé zavar a sipolás. Ezert vennék én is új vezérlőlapot. Elvileg segit rajta de ha netán váltanék cr10re vagy valami nagyobb es jobbra akkor azok is ugyan igy ciceregnek vagy egy fokkal kevésbé?

    Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

Új hozzászólás Aktív témák