Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz LGLuke #17130 üzenetére

    Miért? Mert nem vállalják rá a gyártói garit? Senki nem vállalja, azért gyártói gari, ha bajod van, Te, mint végfelhasználó kérheted a gyártótól a cserét, függetlenül, hogy a kisker csak 1 évet adott. De ha kicsit jobban belegondolsz, szerintem teljesen érthető, hogy olyan meghajtókra, amikkel rosszak a tapasztalataik és viszonylag könnyen elhaláloznak, rövidebb garit adnak... Ők sem szeretnek a garis ügyintézésekkel szívni... :U (Persze, ha ragaszkodsz az egy év garishoz, mert neked akkor is az kell, vedd meg, de utána szívjál te a gyártói gariddal...) Szerintem üzleti szempontból ez teljesen érthető.... És mutass nekem csak egyetlen megbízható (!!!!) kiskert, aki megadja neked a BLACK-re az 5 év garit... Ugye, ugye... :U A legtöbb helyen a raptorra sem... :U És épp elég gebasz volt a Seagate meghajtókkal mostanában, hogy a kötelezőn kívül senki ne vállaljon rá garit... :U Nekem is van 2db Seagate winyóm, mert a régiek jók voltak, de az elmúlt pár szériával nagyon lejáratták magukat sajnos (legalábbis előttem)... :(

    Ha megnézed a hardverker árlistáját, a Seagate-n kívül az összes HDD meghajtóra megadják a rendes 3 év kiskergarit... És korrektül oda van írva minden termékhez, mennyi gari jár rájuk... Szerintem ezzel semmi baj nincs....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák