Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomix24

    addikt

    válasz Sondi1986 #9462 üzenetére

    Már nálad? Nálunk kezdte, Kosvol kollégának adtam el, majd te? :)
    Ne értsd félre nem rossz a kari, de több a különbség mint amit írtál, illetve több lesz ha valaki húzza, egyszerűen megvadul a kari az OC-tól :D

    Ez adódik a memória sávszél különbségéből 256 bit -> 384 bit. Illetve a Shaderek számából 1536 -> 1792

    "De különben a 7870 Tahit LE alap feszen ment 1270MHz-et." Tudom, ezért ilyen melegedős, mert megkapta alapból a gyári maxot, vagyis az 1.25V-ot fixen. Ha ez a kari 1.3-at kapna, akkor felgyulladna szerintem, ha esetleg arra gondolsz hogy még adsz neki ;) Tuningnál 100%-on ment a venti és szellőztettünk ahogy lehet. A linkelt 3Dmark eredmény a max levegővel véleményem szerint. Bízok én is egy progiban ami a feszt is fogja állítani engedni, mert pl a 7950 1.03v-ot kap gyárilag.

    (#9465) belinho - Oda raktam egy játék Benchet is. Létezik, kipróbálható, játék alatt is ezen értékeket kapod.
    Természetesen ez mind mind játék függő. Ezért írtam 25-40%-ot. Még lesz pár játékban mérés, létező megvehetőben. De nem fog változni a szám. Kettő 7950 van a családban, volt előtte ugyanezen gépekben 7850/7870 és Tahiti is, tehát nagyon tévedni nem tévednek a számok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák