Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    válasz Razor18 #155578 üzenetére

    Na akkor most totál őszinte leszek veled, konkrétan úgy tévedtem ide, hogy a fél bányászközösség az itteni hozzászólásokon nevet, és időről időre osztogatják meg a hülyeségeiteket képek formájában. Legtöbb esetben csendes olvasója voltam a dolgoknak abban a csoportban, mert nem szeretem a kárörvendést pláne ha magyarokról van szó. Kb 1 héttel ezelőtt gondoltam egyet mondom elhintek pár morzsát hátha kicsit megváltozik bennetek valami és panaszkodás helyett elkezdtek ti is élni egy pénzkereseti lehetőséggel ami igazából mindenki számára adott. (Közben válaszoltam h1mpi-nek is ott is csak a segítőszándék volt bennem pedig konkrétan nem is ezért jöttem ide aztán ott is kaptam egy felesleges támadást)Úgy gondoltam hogy ha már egy két ember elgondolkodik, akkor már megérte, nyilván arra is számítottam hogy lesznek olyanok is, akiknél süket fülekre talál. Egy dologra nem számítottam a felesleges személyeskedő támadásra, (mindenesetre elég fura állapotok uralkodnak itt) úgyh számomra is ez egy lecke most, hogy nem biztos, hogy érdemes mindenhol segíteni pláne ott nem ahol nem is kérik. Mindenesetre ne aggódj nem "rontom tovább itt a levegőt" ami nektek jó nekem is. Ha nektek az a jó, hogy továbbra is panaszkodjatok, hőbörögjetek egy már minimum 5 éves témán, ami most eszkalálódott annyira, hogy már a ti ingerküszöbötöket is átlépje, hát áldásom rá folytassátok. Sok sikert a továbbiakban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés