Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allihoppa

    aktív tag

    válasz Supatron #154253 üzenetére

    Általában úgy cserélnek csatlakozót a kártyán, hogy leveszik a backplatet a kártyáról, így az általad vélt első opció kilőve. A kártya túlmelegedése ilyet nem okoz, ha ez az elméleted inkább azt mondanám, hogy lakás tűzből lett megmentve a kártya.

    Szerintem erősen háború tépázott a kártya. Ha tudna a kérdezőróla küldeni több képet, több szögből talán ki lehetne indulni valamiből.

    Ha én ilyesmit látnék biztosan ránéznék a nyákra jobban, hogy ott van-e valami furcsaság, de ahhoz szét is kellene szedni a kártyát.

    "Akkor nekem csak jó, hogy nem veszek észre semmi extrát 60 fps felett, vagy csak nem hat rám a placebo ;)"

    kolopele: Semmilyen placebó nincs ebben, hisz ez fizika. :D Ha több FPS-ed van, mint a monitorod képfrissítése akkor is simább lesz a játék. A jobb gamer egereknél ugyebár 1000Hz a mintavételezési frekvencia, tehát ahogy mozgatod az egeret másodpercenként ezerszer vesz jelet, így nem mindegy, hogy 80-100-150-200 FPS-el játszol, hiszen annyi egérmozgatást renderel le a játék (ami megjelenik a monitoron) mint ahány FPS-ed van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák