Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Kaci84 #135255 üzenetére

    Ha valaki hülyeséget ír, akkor korrigálom, ha tetszik az illetőnek, ha nem :)

    Az egyik példa, ami fontos lehet a tesztekben látott FPS-ek mellett, pl. az, hogy ne azzal töltse az ember az idejét, hogy nyomozza, mi miért nem működik. Nekem egy jól bejáratott Polaris alapú kártyám van, és ha most a 20-as driver-szériát elkezdeném minősíteni, az biz' igen cirkalmas lenne. Bele se merek gondolni, mi lett volna Navival.
    Persze tudom, hogy van, akinek gond nélkül megy az AMD, és van, akinek folyamatos gondjai vannak az NVIDIA-val - csak éppen a fórumokban olvasottak alapján a valószínűségek "enyhén" kedvezőbbek a zöld oldalon.

    Miután az OP eleve NVIDIA-t gondolt venni, nem ördögtől való NVIDIA-t ajánlani neki. A "ne vegyél Radeont" típusú post finoman fogalmazva nem volt megfelelően alátámasztva, azzal nem értek egyet. Viszont személy szerint a 2060 Super és az 5700 XT közül én biztosan az előbbit választanám - ugyanis míg az utóbbiank jobb az ár / teljesítménye, az előbbi ár / értékben az én szempontjaim szerint simán nyer.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák