Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz Sys85 #134115 üzenetére

    Igen valami hasonlót éltem át én is. Akinek nincs közel a gépház a füleihez nyilván leszarja vagy füllhalgatóban játszik de ha nem egyedül él pl barátnő neadj isten gyerek akik már olykor alszanak is, akkor igen kellemetlen egy ilyen gép működése. Ugyhogy én a mai napig nem értem a gyártókat hogy most kiknek gyártanak. Ha a home felhasználás a cél akkor igenis törekedni kell a halk működésre mert szerintem a faszt se érdekli hogy a venti áll ha nincs teljesen megterhelve viszont ha meg pici kakaót tol rá egy 3d játék akkor kirepül a házból. Imádom amikor írják hogy Zero RPM eddig és eddig. Ez a legfontosabb? Szerintem nem. Nyilván aki rákölt egy kisebb vagyont VGA ra nem internetezik meg youtubozik rajta hogy elbírja a cégek által egekig magasztalt zero rpm szabadalom. Ilyen szempontból az nvidia és az AMD is megérdemelné a seggberugást mert nem a felhasználóorientáltság a cél ezek szerint hanem a mass production. Nyilván lehet egy bánya rigbe mindenki leszarná ha maxon mennek a duruzsolo ventik mert úgyis olyan helyen lenne ahol a madár se jár. De én elvárom sőt igényességnek tartanám hogyha valamit kiadnak a kezükből akkor gondoljanak azokra is akik halk pc-t szeretnének. Nyilván előjön akkor hogy vegyél rá vizes blokkot stb költs rá még fél milliót bla bla de mivan ha az ember nem akarja?

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

  • Csupingo

    veterán

    válasz Sys85 #134115 üzenetére

    Pl. Chaser kolleginának volt itt PH-n 5500 xt-ből SAPPHIRE Radeon. Ő azt mondta, hogy nagyon csendes. Persze 1650 super is választható helyette, kb. azonos tudásúak.

    Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz Sys85 #134115 üzenetére

    Szia!

    Minden tiszteletem mellett, de ez nem hangos. Nekem. Pedig én aztán tényleg zajháklis (is) vagyok, végig rinyáltam itt az összes fórumot, ami kicsit is érinti a témát.

    Azt is tudom, hogy a Youtube nem tudja úgy visszaadni, mint élőben, meg azt is tudom, hogy mindenkinek más az ingerküszöbe.

    Eladó új Puretrak Valor egér, USA vásárlás, csak kipróbálva volt 1 év jótállással.

Új hozzászólás Aktív témák