Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz TheNewDawn #133688 üzenetére

    Nem veszem támadasnak. Az alaplap azért ez ami, mert ha esetleg procit cserélnék (ami egyébként jóval olcsóbb volt emlékeim szerint mint most), akkor nem kell alaplapot is cserélni egyből jó eséllyel.

    A memória meg azért ez, mert 2x4giga volt betervezve, de nem volt éppen az, amit kinéztem a megrendelés pillanatában, és 1000-el többért találtam azt, amit vettem végül. 1000Ft-ért nem ülnék gyémánttal rakott ülőkére, de win alá sosem elég a memória alapon ennyit nekem megért. Egyébként igazad van, ha ettől eltekintünk.

    Egyébként meg minél csendesebb konfigot és kisebb házat szerettem volna, amik eddig mind jók is. Egyetlen hibája van a gépnek, hogy letöltöttem rá egy játékot. De nem kell nekem ezzel játszani feltétlenül, a gép király az eredeti célra. Majd kap egy nagyobb procit valamikor (vagy nem) és marad a witcher a gyereknek rajta mint game, mert az gond nélkül megy. Mi meg filmezünk róla, és majdnem 24/7 megy a gép egyébként is a hálóban minimális hanggal, úgyhogy meg is vagyunk elégedve vele.

Új hozzászólás Aktív témák