Új hozzászólás Aktív témák

  • avar29

    tag

    válasz swift_0 #171433 üzenetére

    Ahogy KAMELOT mondja, mindenképpen van benne “zsákbamacska-faktor”, mindenki máshogy használja ezeket a dolgokat. Nekem például van egy 4,5 éves Logitech G920 kormányom, amit újonnan vettem anno, de összesen nagyjából 1 évig volt ezidáig felszerelve, mikor kedvem tartotta. Ilyenkor is 99,9%-ban szimulátoroztam vele (ETS, OMSI, CCD stb.), 0,1% Assetto. Más meg 2 hónap alatt elhasználja ennyire, ha folyamatosan versenyszimulátort nyom vele. Videokártyák esetében tök ugyanez a helyzet, ezért mindentől függetlenül legyen rajta garancia. A legjobb, ha egy magyar webshophoz szól (FirstShop, Aqua, Alza stb.), de ha nem riadsz vissza az idegen nyelvű ügyintézéstől, akár egy ismertebb német áruházhoz is szólhat, csak a postázás miatt hosszabb lesz a garanciális ügyintézés ideje.
    Továbbra is azt mondom, hogy 150-170 ezres áron az RTX 3070 a legjobb vétel. :) A 3060 Ti ehhez mérten nagyjából 130, a sima 3060 pedig legfeljebb 100-110 ezret ér. 3070 szvsz. nem ér többet 180 ezernél, de annyit is csak akkor érdemes adni érte, ha ROG, SuprimX vagy hasonló, szuper hűtéssel megáldott példány. Ha kevésbé jó a hűtése, legalább besegít a fűtésbe. :DD
    Nekem 2 ventillátoros Manli (RTX 3070) van, teljesen rendben van hőfok és hang szempontjából is.

Új hozzászólás Aktív témák