Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz romi77 #102763 üzenetére

    Hát őszintén szólva elég az i5 is, de akkor egy GTX1070 jobb párja lenne. A GPU majd többször fog malmozni, miközben a CPU 100%-on jár. Én teszteltem nem is olyan rég több kártyát, i5 és i7 procival. A tapasztalat az, hogy a legjobb párok: i3 (új) - 1050Ti, i5 - 1060 6GB / 1070, i7- 1070, de inkább 1080 vagy 1080Ti. Mondom ezt úgy, hogy most nekem is i7 - 1070 van FHD-ban, de nem is izgulja agyon magát egyik sem. :D

    carl18: őszintén szólva nem ismerem ezt a kettőt annyira, de a leírások, képek alapján nekem a Gigabyte hűtése jobban tetszik. Végül is 3 év gari, ha gáz van cseréled egy másikra, akármelyik mellett döntesz.

    De majd mindkét kérdést a szakértők jobban megszakértik. :K

    Winne: hát a Gainward a Palit leányvállalata, sokan nem is tudják... :N Nagyon jó kis kártyákat raknak le, csak nálunk úgy van ez, mint a kocsikkal, vannak típusok, melyeket nem is ismerünk...
    Inno3D: régen jók voltak, a mostaniakat viszont nem ismerem. Itt tényleg kell szakértés, vagy konkrét tulaj tapasztalata. Teszteket nézve itt kiemelt, hogy melyik típus, én úgy láttam, hogy az iChiLL X3, ami nagyon jól sikerült nekik.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák