Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    válasz gomezzz #1826 üzenetére

    Akkor úgy látszik, nem csak az enyém ilyen. :O

    Sofvert megnéztam, alapvetően jó, gyors, de nálam a csatik hangja (nem mind, de sok) mintha túl lenne vezérelve, recseg, berecseg valahogy. A kép nem rossz, bár finomítani lehetne pár csatornán.

    Levelet írtam a Leadteknek, jól felb@sztam az agyam ezen a ventin, meg, hogy eleve egy szó nincs az egészről a Leadtek oldalán se, semmi infó, hogy hülye user, ebben van egy venti, figyelj, erre visszaírtak, hogy dolgoznak a szoftver javításán. De egy sort se aról, hogy hát tényleg, nem ártana megemlítenünk, hogy venti van benne.
    Levél újra, hogy mondom nem szoftveres, hanem hardveres a ventiprobléma, mert maga a kis dobozka hangos. Erre újra visszaírtak, hogy nézzek meg egy másikat (egyet találtam, az is ilyen, most meg a tiéd is ezek szerint.) Meg hogy biztos a dobozzal van valami szerintük. :U

    Hát ha ennyit tud a Leadtek, köszönöm nem kérek belőle. Szal kidobtam egy csomó pénzt a semmiért. Hurrá. :(((


    Mindenesetre sok tunerrel való kisebb-nagyobb szopás után úgy döntöttem, hogy felejtős a tuner téma. Leadteket meg ha ingyen adják, se veszek többet. Ilyen hozzáállás után... :(((

Új hozzászólás Aktív témák