Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NowAndZen

    lelkes újonc

    Sziasztok!

    Készülékvásárlás előtt állok, minimum 55"-öset szeretnék, árban olyan 170-190 körül képzeltem el... aztán körülnéztem és nagy sóhajt követve ezt kicsit megemelve 200-220 körül maximalizáltam (mondjuk 220 a plafon)

    Ezekkel szemezek: (nagyjából ebben a sorrendben is)

    1.
    LG 55UK6950PLB
    [link]

    2.
    Samsung UE55NU7402UXXH
    [link]

    3.
    Samsung UE55MU6402UXXH
    [link]

    (...4.
    Samsung UE58MU6122KXXH
    [link] )

    Segítsetek rajtam, mi lenne a jó döntés? :) Ezeken kívül egyéb, jobb javaslat? :)

    Kösziii! :B :R

  • NowAndZen

    lelkes újonc

    válasz AL #25780 üzenetére

    Szia! Köszönöm! :)

    A Samsung MU6122-ese már nem a 6100as széria hanem a 6120as, annál pedig már nem is írja ezt az 5000-es kontrasztot... (a 6100-ásnál sem hiszem el... :U )
    Viszont ha nagyjából ugyanazt tudja, mint az MU6400-as, akkor ugyanazért az árért mégiscsak vonzóbb az 58" mint az 55" ...vagy az edge ledes annyival jobb cucc lenne? na meg az MU6122-esben nincs Bluetooth, míg a 6400-asban van...

    ...éés még akkor ott az az LG is... :D

    Az LG webOS-ét vs. a Samsung Tizenjét egyébként hogy értékelnétek?

    egy csoda magic távkapcsot meg gondolom bármelyikhez tudok venni, tehát csak amiatt nem érné meg az LG...

    Nem olyan régen a MM-ban láttam egymás mellett egy LG és egy Samsung készüléket, a MM reklám ment rajtuk... ott pl az LG pirosa szinte sötétbordó volt, míg a Samsungé durván élénk piros, és a fehérje is átütőbb volt. (mindkettő kontrasztja a maxra volt tekerve), ez filmeknél / TV adásoknál mennyire jön ki?
    (igazából pont egy arany középút lenne ideális... de gondolom ezt el tudom érni a Samsunggal, kicsit lejjebb tolva a kontrasztot)

    Főleg filmezésre lenne, néha tévézésre...meg hát ott van kéthetente a Forma-1... :D

  • NowAndZen

    lelkes újonc

    Sziasztok!

    Még mindig nem sikerült döntenem... :N :B

    Az LG 55uk6950 még mindig nagyon vonzó... ha kicsit jobb lenne a kontrasztja, lehet már megvettem volna.

    Aktuális versenytársai a Sony KD-55XE7005 (2017-es) és a KD-55XF7005 (2018-as)

    Az létezik, hogy ennek a Sony tévének a tavalyi modellje jobb? Az Edge ledes VA panelos... az új Direct ledes és IPS... Tudja esetleg valamelyikőtök, hogy a '18as modellen Linux vagy már Android fut e? érdekes módon a Sony saját oldala Linuxot ír...(gondolom ők csak tudják :D ) de kb mindenhol máshol androidot látok feltűntetve... (pl itt is: [link] )
    A Linux-szal sokan riogatnak, hogy kicsit lassú és butácska. Nem tudom, valóban így van?

    Nagyon sok jót olvasok itt a Sonykról... de sok helyen a vásárlói vélemények nem túl pozitívak... pl.: nem játszik le mp4-et, pixelhibás, "bárcsakLGtvettemvolna", stb...

    Eme 3 tévé közül TI melyiket ajánlanátok? (megnéztem az összehasonlításokat, de látatlanban a puszta adatok sokat nem mondanak... olyan üzletet találni ahol egymás mellé tehetem mind3-at pedig szinte országosan lehetetlen :DDD :((

    +Nagyon jó ajánlatnak tűnik az Alzás ingyen Sony bluetooth speaker az XF7005 mellé.

Új hozzászólás Aktív témák